Książki

"Jak prowadzić" to poradnik dla tych, którzy chcą jeździć lepiej, ale niekoniecznie szybciej. Bez względu na to, od jak dawna siedzisz za kółkiem, w tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej jeździe, panowaniu nad samochodem oraz o oszczędności paliwa.


Autorem poradnika jest były Stig z Top Gear i znakomity, jeden z najlepszych na świecie kierowca, za którym stoi ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Ben Collins jeździł w Le Mans i NASCAR, prowadził Batmobila i unikał kul jako dubler Jamesa Bonda. Tysiące godzin wyrafinowanej jazdy pozwoliły mu niemal do perfekcji opanować ekonomię ruchu. Teraz w swojej książce dzieli się doświadczeniami i wiedzą, umożliwiając czytelnikom doskonalenie umiejętności za kółkiem.

Od wydawcy:

Ben stawia na przewidywanie, płynność i kontrolę nad prędkością - wszystkie te elementy zgrał i doprowadzit do perfekcji podczas tysięcy godzin ekstremalnie wyrafinowanej jazdy. Filozofia Bena to ekonomia ruchu - coś, co zapewnia lepsze panowanie nad samochodem, wyższe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa.

To książka o tym, jak jeździć lepiej, nie szybciej. Nieważne, czy prowadzisz już od trzydziestu lat, czy dopiero co odebrałeś prawo jazdy. W tej książce znajdziesz wszystko, o czym nie powiedział ci instruktor, co zapomniał przekazać ci tato i o czym rzekomo wiedzą twoi koledzy... choć tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia.