Książki

"Jak prowadzić" to poradnik dla tych, którzy chcą jeździć lepiej, ale niekoniecznie szybciej. Bez względu na to, od jak dawna siedzisz za kółkiem, w tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej jeździe, panowaniu nad samochodem oraz o oszczędności paliwa.


Autorem poradnika jest były Stig z Top Gear i znakomity, jeden z najlepszych na świecie kierowca, za którym stoi ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Ben Collins jeździł w Le Mans i NASCAR, prowadził Batmobila i unikał kul jako dubler Jamesa Bonda. Tysiące godzin wyrafinowanej jazdy pozwoliły mu niemal do perfekcji opanować ekonomię ruchu. Teraz w swojej książce dzieli się doświadczeniami i wiedzą, umożliwiając czytelnikom doskonalenie umiejętności za kółkiem.

Od wydawcy:

Ben stawia na przewidywanie, płynność i kontrolę nad prędkością - wszystkie te elementy zgrał i doprowadził do perfekcji podczas tysięcy godzin ekstremalnie wyrafinowanej jazdy. Filozofia Bena to ekonomia ruchu - coś, co zapewnia lepsze panowanie nad samochodem, wyższe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa.

To książka o tym, jak jeździć lepiej, nie szybciej. Nieważne, czy prowadzisz już od trzydziestu lat, czy dopiero co odebrałeś prawo jazdy. W tej książce znajdziesz wszystko, o czym nie powiedział ci instruktor, co zapomniał przekazać ci tato i o czym rzekomo wiedzą twoi koledzy... choć tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia.

 

Książki

Pierwszy podręcznik jazdy 4x4 już w sprzedaży!

  Nadchodzący długi weekend majowy to idealna okazja, by spróbować swoich sił w jeździe off-roadowej, która z roku na rok zyskuje ...

Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga

"Jak prowadzić" to poradnik dla tych, którzy chcą jeździć lepiej, ale niekoniecznie szybciej. Bez względu na to, od jak dawna si...

Przejdź: Książki