Nowości / Wydarzenia

Hurtownia opon Heuver

Hurtownia opon Heuver będzie działać na polskim rynku opon za pośrednictwem własnego zespołu, w skład którego wchodzi Krzysztof Załuski (35 l.) pełniący funkcję Account Managera oraz Sandra Wojtysiak (27 l.) zatrudniona na stanowisku Sales Representative. Krzysztof Załuski będzie odpowiadał za wizerunek firmy oraz za działanie zespołu, bezpośrednio korzystając przy tym z nowej polskiej strony internetowej i sklepu internetowego Heuver. Stworzenie tego zespołu pozwala na wypełnienie wizji firmy Heuver, jaką jest świadczenie optymalnych usług klientom we wszystkich krajach, w których jest ona obecna, za pośrednictwem lokalnych zespołów.

Ekspert w krajowej branży ogumienia

Bertus Heuver, dyrektor Hurtowni opon Heuver: „Na rynkach, na których jesteśmy aktywni, chcemy pracować zgodnie z miejscowymi zwyczajami. Tylko wtedy możemy zapewnić najlepsze usługi i budować relacje oparte na zaufaniu. Właśnie dlatego również w Polsce stworzyliśmy zespół składający się z rodzimych ekspertów. Ekspert w dziedzinie opon, Krzysztof Załuski rozpoczął pracę na stanowisku Account Managera 1 grudnia i w tym samym dniu uzyskał wsparcie w osobie Sandry Wojtysiak.

Dzięki bogatej przeszłości zawodowej Krzysztof Załuski zyskał bardzo dużo doświadczenia i posiada dobre kontakty w polskiej branży oponiarskiej. Jesteśmy przekonani, że polski zespół, między innymi dzięki temu, że Sandra Wojtysiak zna język niderlandzki, szybko zapewni nam dobre wyniki w naszych kluczowych branżach, czyli oponach ciężarowych, rolniczych i do robót ziemnych. Ciężko pracujemy nad naszą rozpoznawalnością, ponieważ rynek opon w Polsce ma w naszej ocenie wielki potencjał rozwoju”.

„W ubiegłych latach zyskałem wiele doświadczenia, pracując w branży oponiarskiej B2B, w tym również w dziedzinie regeneracji opon. Mogę pochwalić się przy tym dobrymi wynikami i dużym uznaniem”, mówi Krzysztof Załuski. „Moje działania sprzedażowe są zawsze oparte na uczciwości i integralności. Dokładnie ten sam sposób działania zauważyłem również od pierwszego kontaktu z firmą Heuver. Heuver jest otwartą i przejrzystą firmą, oferując przy tym olbrzymi asortyment opon dla odbiorców z Polski. Ponadto firma ma rozległe doświadczenie, a także posiada oddziały w bardzo wielu krajach. Zapewnia to korzyści ilościowe, z których zyski mogą czerpać również nasi polscy klienci. Dochodzi do tego również wygoda zakupów przez Internet w naszym sklepie. Dla Sandry i dla mnie to wspaniałe wyzwanie!”.

Informacje

Zakaz wjazdu dla aut z silnikami diesla. Czy Polska będzie następna?

Władze dużych miast Europy oraz Ameryki Północnej zapowiedziały, że do 2025 rok...

Bezobsługowa wypożyczalnia samochodów - CarSharing w Warszawie!

Można twierdzić, że większość warszawiaków zna system wypożyczania rowerów miejskich Verturilo. Od 1 marca do 30 li...

Autogaz ratunkiem na smog

Dramatycznie pogarszająca się jakość powietrza w polskich miastach stanowi jasny sygnał do ...