Podróże samochode, piękne trasy drogowe, podróże autem, wakacje samochodem

Podróże

Podróżowanie samochodem dla wielu osób jest przyjemnością, inni nieco mniej lubią prowadzić auto. Jednak za każdym razem musimy posiadać odpowiednie ubezpieczenie, dzięki któremu ubezpieczyciel przejmuje odpowiedzialność za możliwe szkody podczas jazdy. Jednak nie w każdym kraju obowiązuje takie samo ubezpieczenie, w niektórych państwach wymagana jest zielona karta.

Więcej…

Podróże

Toskania (Włochy) - podróż samochodem

Chciałbyś odpocząć od miasta, tłoku? Potrzebujesz spokoju, piękna krajobrazów? Więc zapraszamy na podróż do do Toskanii!
Zarezerwuj lot do Florencji i Pizy i wynajmij samochód.
Toskania jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie.

Wystarczy wsiąść do samochody i podróżować. Okolica jest idealnym miejscem na wakacje podróżując samochodem. Każdy metr to prawdziwa przyjemność. Ciesz się wspaniałymi krajobrazami: Zielone pagórki, pokryte cyprysami, polami słoneczników i mila po mili winnic. Istnieje wiele malowniczych średniowiecznych miasteczek.

Więcej…

Podróże

Podróże  kamperem

Już niedługo wakacje i warto zastanowić się nad tym jak je ciekawie spędzić. Może w tym roku wybierzesz się np. do Hiszpanii? Możesz wyjechać z biurem podróży, albo wypożyczyć sobie kampera i ruszyć na podbój świata.

Skąd wziąć kampera?
Najlepiej mieć takie auto na własność, ale niestety niewiele osób może sobie na to pozwolić. Niemniej jednak brak własnego pojazdu nie oznacza, że nici z wyjazdu na wakacje. Możesz poszukać ciekawych ofert wynajmu takiego samochodu.

Więcej…

Podróże

Podróż samochodem przez Toskanię

Chciałbyś odpocząć od miasta, tłoku? Potrzebujesz spokoju, piękna krajobrazów? Więc zapraszamy na podróż do do Toskanii! Zarezerwuj lot do Florencji i ...

Kiedy będziemy potrzebowali zielonej karty?

Podróżowanie samochodem dla wielu osób jest przyjemnością, inni nieco mniej lubią prowadzić auto. Jednak za każdym razem musimy posiadać odpowiednie ub...

Na wakacje wypożyczonym kamperem

Już niedługo wakacje i warto zastanowić się nad tym jak je ciekawie spędzić. Może w tym roku wybierzesz się np. do...

Przejdź: Podróże