Porady

Korzystanie z ASO ma wiele zalet. W sposób szczególny warto rozważyć tego typu serwisowanie auta w przypadku pojazdów nowych oraz tych z segmentu premium. Szukasz sprawdzonej i niezawodnej obsługi dla swojego Mercedesa? Skorzystaj z oferty Duda-Cars – Mercedes-Benz i ciesz się kompleksową usługą!

 

Serwis samochodu w ASO - dlaczego warto?

W porównaniu z naprawami wykonywanymi w „standardowych” warsztatach samochodowych serwisowanie samochodów w autoryzowanych stacjach obsługi daje ich właścicielom wiele dodatkowych korzyści. Pierwszą z nich jest sam fakt, że odstawiasz swoje auto do serwisu dedykowanego danej marce. Tam zajmują się nim specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę konkretnych modeli, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę dzięki regularnym szkoleniom. Doświadczenie serwisanta w naprawach pojazdów produkowanych przez konkretny koncern motoryzacyjny daje gwarancję, że usterki w aucie nie będą usuwane metodą „prób i błędów”.

Postaw na fachowców

Autoryzowane stacje obsługi korzystają wyłącznie z oryginalnych, fabrycznie nowych, zgodnych z homologacją producenta części. Nie trzeba obawiać się, że w miejsce uszkodzonego podzespołu mechanik zainstaluje w aucie niskiej jakości zamiennik lub wyeksploatowany element. Nie bez znaczenia jest również czas trwania naprawy – te wykonywane w ASO statystycznie trwają krócej. Choć oczywiście wiele zależy od tego, z jak poważną usterką mamy do czynienia.

Serwis w ASO podnosi wartość auta przy sprzedaży

Śledząc ogłoszenia motoryzacyjne dotyczące sprzedaży używanego samochodu, da się zauważyć, że informacja na temat serwisowania auta w ASO jest zwykle bardzo wyraźnie eksponowana. Dla potencjalnego klienta stanowi ona dowód, że właściciel w sposób szczególny troszczył się o pojazd, powierzając bieżące naprawy, wymiany olejów i części eksploatacyjnych doświadczonym fachowcom. W ten sposób dochodzimy do kolejnej korzyści, jaką niesie ze sobą serwisowanie pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi. Taki samochód możemy sprzedać drożej niż auto naprawiane w „zwykłych” warsztatach. Oczywiście, serwis w ASO w największym stopniu przekłada się na wzrost wartości w przypadku aut nowych lub samochodów klasy premium. Zdarza się jednak, że nawet pojazdy z dużym przebiegiem i kilkunastoletnią historią eksploatacyjną, serwisowane są przez swoich właścicieli wyłącznie w ASO. Z całą pewnością sprzyja to wydłużeniu ich żywotności oraz pomaga obniżyć koszty użytkowania.

Postaw na korzyści widoczne gołym okiem

Podsumowując, serwisowanie samochodu w autoryzowanym warsztacie niesie ze sobą liczne korzyści, takie jak:

  • naprawa samochodu przez dedykowanych, szkolonych przez producenta mechaników,
  • gwarancja serwisowa – stosowanie wyłącznie nowych, oryginalnych części i podzespołów,
  • najwyższej jakości oleje i płyny eksploatacyjne,
  • specjalistyczne narzędzia i urządzenia diagnostyczne usprawniające proces naprawy,
  • podniesienie wartości auta przy sprzedaży,
  • cena naprawy podawana z góry,
  • dostęp do fachowej wiedzy oraz autoryzowanej pomocy technicznej,
  • znajomość historii napraw Twojego pojazdu = szybsza diagnostyka i sprawniejszy serwis,
  • możliwość otrzymania pojazdu zastępczego na czas naprawy,
  • wysoka jakość obsługi klienta, przyjazna atmosfera.

Jak wybrać autoryzowany serwis Mercedes-Benz?

Duda-Cars oferuje autoryzowany serwis wszystkich pojazdów produkowanych przez Mercedes-Benz. Gwarantowana jest kompleksowa obsługa gwarancyjna oraz serwis pogwarancyjny. Do tego kompleksowa diagnostyka pojazdów oraz ich szybka i skuteczna naprawa. Powierzając swój samochód w ręce doświadczonych specjalistów, zyskujesz pewność profesjonalnego serwisu świadczonego przez certyfikowanych mechaników. Ponadto Duda-Cars zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości usług, dzięki ścisłej współpracy z producentem.

Skorzystaj z certyfikowanego serwisu i powierz swojego Mercedesa w ręce ekspertów w skali całego kraju!

Porady

Używane auto z Niemiec – jak je kupić?

Od lat jednym z najpopularniejszych sposobów pozyskiwania wymarzonego auta przez Polaków jest sprowadzanie samochodu z Niemiec. Niestety, wiąże się to z ...

Głowice samochodowe - 3 przyczyny, dla których dochodzi do awarii

Tłokowy silnik spalinowy to jednostka centralna każdego samochodu, odpowiedzialna za prawidłowe poruszanie si...

Czy wzywać policję do szkody parkingowej? Co zrobić po stłuczce na parkingu?

Na parkingach przed supermarketami i galeriami handlowymi często dochodzi do drobnych kolizji lu...

Podróże

Kiedy będziemy potrzebowali zielonej karty?

Podróżowanie samochodem dla wielu osób jest przyjemnością, inni nieco mniej lubią prowadzić auto. Jednak za każdym razem musimy posiadać odpowiednie ub...

Na wakacje wypożyczonym kamperem

Już niedługo wakacje i warto zastanowić się nad tym jak je ciekawie spędzić. Może w tym roku wybierzesz się np. do...

Podróż samochodem przez Toskanię

Chciałbyś odpocząć od miasta, tłoku? Potrzebujesz spokoju, piękna krajobrazów? Więc zapraszamy na podróż do do Toskanii! Zarezerwuj lot do Florencji i ...

Przejdź: Podróże