Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

Automapa w 2013 - Nagroda Lokalizator Roku

Statuetka Lokalizatora Roku 2013 dla AutoMapy za 10 lat działalności rynkowej!

Podczas konferencji Navigation Trends, AutoMapa została nagrodzona statuetką “Lokalizatora 2013”. Nagroda przyznana została za 10 lat działalności rynkowej i aktywny wkład w rozwrój nawigacji w Polsce.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, przez 10 lat obecności AutoMapy na rynku Polska przeszłą niezwykle długą drogę od map analogowych do jednych z najlepszych w Europie map cyfrowych naszego kraju opracowanych przez Geosystems, które są obecnie stawiane za wzór jakości i dokładności. Przez dziesięć lat, AutoMapa stała się synonimem nawigacji. Jest najchętniej kupowanym, najczęściej nagradzanym programem do nawigacji i wciąż stanowi wzorzec dla wielu programów nawigacyjnych nieustannie wyznaczając kierunki rozwoju systemów nawigacji GPS.


AutoMapa, to nie tylko nawigacja w urządzeniu. To również serwisy, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne korzystanie z sieci. Setki tysięcy osób codziennie odwiedzających serwis Targeo.pl sprawdza, jak wygląda stan zakorkowania poszczególnych miast i tras, jak wyglądają prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień oraz wygodnie wyznacza trasę przy pomocy komputera przesyłając ją do AutoMapy poprzez technologię LiveDrive!.

Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy Miplo.pl ponad 680 tysięczna baza Użytecznych Punktów (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad tysiącu kategorii tematycznych.

Navigation Trends 2013 to konferencja i miejsce spotkań firm i przedstawicieli sektora systemów nawigacji satelitarnej.

Organizatorem konferencji Navigation Trends 2013 jest portal lokalizacja.info, który od wielu lat związany jest z rynkiem technologii satelitarnych, w tym systemów nawigacji satelitarnej.

Tuning / Car Audio / GPS

Aplikacje mobilne dla kierowców

Jesteś kierowcą, który chciałby cieszyć się komfortem podczas podróży oraz zredukować wydatki związane z jazdą samochodem? Pomogą ci w tym ap...

Lokalizator Roku 2013 dla AutoMapy!

Statuetka Lokalizatora Roku 2013 dla AutoMapy za 10 lat działalności rynkowej!Podczas konferencji Navigation Trends, AutoMapa została nagrodzona statuetką “Lokalizatora 2013”. Na...

Yi Dash Camera - debiut kamery samochodowej - już w Polsce

Chiński koncern Xiaomi kontynuuje rozwój w Polsce. Dwa tygodnie po światowej premierze wprowadza na nasz rynek inteligentny wideorejestrator Xiaoyi Yi Da...