Quady, Motocykle, Motory, Ścigacze, Czopery

Quady / Motocykle

Motorem przez Polskę

Skyscanner przedstawia 8 TOP tras motocyklowych w Polsce

Warkot silnika, przyprawiające o bicie serca zakręty lub romantyczne widoki - po tym właśnie można poznać ciekawą trasę motocyklową. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednośladem, i dla tych, którzy na wyjeździe chcą poczuć nieco więcej adrenaliny Skyscanner przygotował garść inspiracji na moto-wycieczki, a nawet dłuższy urlop w malowniczych regionach Polski.

Więcej…

Quady / Motocykle

Jazda na motorze to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Tylko i wyłącznie motocykl jest w stanie dostarczyć za jednym razem ogromną dawkę adrenaliny podczas jazdy, jak i poczucie pełnej kontroli i wolności. Motor, w przeciwieństwie do samochodu oferuje dużo większy współczynnik KM/kg co przekłada się na niesamowite odczucia podczas jazdy. Jadąc na motorze przyspieszenia odczuwamy znacznie mocniej niż podczas podróży samochodem, a wiatr który nas owiewa dodatkowo potęguje doznania czerpane z jazdy.

Więcej…

Quady / Motocykle

69 Fireweed

Amerykańska firma Fireweed Inc. zaprezentowała motocykl typu custom z nowej, miejskiej linii, sygnowanej numerami startowymi. Model „69” w kolorze zielonym jest zapowiedzią Harleya-Davidsona w niespotykanej odsłonie.

„69” to motocykl miejski zbudowany na bazie Harley Davidson Sportster 1200. Jego przeznaczeniem jest codzienna jazda miejska z maksymalną wygodą, dynamiką i elastycznością. Premiery kolejnych motocykli zapowiadane są na połowę czerwca 2013r.

Więcej…

Quady / Motocykle

Zawody Quadów  Polish ATV Challenge

Było wszystko czego potrzeba do udanego rajdu: wymagające trasy, piękne widoki, doskonała pogoda i wyjątkowa atmosfera. W Raszągu, odbyła się pierwsza edycja Polish ATV Challenge – rajdu przeprawowego dla quadów.

Rasząg to niewielka miejscowość na wschodnich krańcach Warmii. Choć mieszka tam zaledwie 400 mieszkańców, wielu z nich to pasjonaci off-roadu. W Raszągu działa prężne stowarzyszenie Rasząg 4x4, które wraz z władzami leżącego opodal Biskupca pomogło ściągnąć na Warmię nowy rajd przeprawowy dla quadów Polish ATV Challenge.

Inauguracja tego cyklu odbyła się w dniach 10-11 maja 2013. W pierwszy dzień imprezy zawodnicy od samego rana zjeżdżali się na malowniczy Półwysep Dadaj, gdzie mieściła się baza rajdu i park serwisowy. Ten ostatni był imponujący, bo na zawodników czekały profesjonalne ekipy mechaników, które służyły pomocą wszystkim startującym. Wsparcie i serwis dla quadów dostarczyła firma Wojciechowicz Motorsport, olsztyński przedstawiciel Yamaha. Firma S-A-M zapewniała serwis ogumienia i nie tylko, a pełnym serwisem mechanicznym przez całą noc służyła ekipa Auto Serwis Bud-Gum.

Więcej…

Quady, Motocykle, Motory

Weekend, a może wakacje na motorze?

Skyscanner przedstawia 8 TOP tras motocyklowych w Polsce Warkot silnika, przyprawiające o bicie serca zakręty lub romantyczne widoki - po tym wł...

Motocykl - poczuj wolność

Jazda na motorze to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Tylko i wyłącznie motocykl jest w st...

Motocykl „69” Fireweed Inc. już w Polsce

Amerykańska firma Fireweed Inc. zaprezentowała motocykl typu custom z nowej, miejskiej linii, sygnowanej numerami startowymi. Model „69” w kolorze zielonym je...