Tuning wiadomości, informacje, chiptuning, modyfikacje w samochodzie porady, car audio

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

szyby przyciemniane - folia

Bardzo często pytacie, czy można zaciemnić przednie boczne szyby waszych samochodów. W tym tekście wyjaśniamy, jak to wygląda.

Więcej…

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

Gadżety do samochodu na wakacje

Ułatwiają zachowanie porządku w samochodzie, pozwalają na zwiększenie komfortu podróży, są pomocne przy podróżowaniu z dziećmi, wpływają na wzrost bezpieczeństwa jazdy, a także zapewniają rozrywkę. O czym mowa? O motoryzacyjnych gadżetach, które przydadzą się każdemu kierowcy, szczególnie w okresie wakacyjnym. Na ciekawe rozwiązania w tym zakresie wskazują eksperci ProfiAuto.

Więcej…

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

kamery samochodowe

 

Wideorejestratory samochodowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców. To inwestycja, na którą decydują się osoby dbające zarówno o bezpieczeństwo swoje, jak i swoich pasażerów. W sprzedaży jest wiele modeli kamer samochodowych i wciąż pojawiają się nowe, wzbogacone o dodatkowe funkcje. Jaki sprzęt warto kupić?

 

Więcej…

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

Jesteś kierowcą, który chciałby cieszyć się komfortem podczas podróży oraz zredukować wydatki związane z jazdą samochodem? Pomogą ci w tym aplikacje mobilne, które możesz zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie. Oto lista tytułów, które zdobyły dużą popularność wśród właścicieli samochodów.

Więcej…

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

YI Dash Camera

Chiński koncern Xiaomi kontynuuje rozwój w Polsce. Dwa tygodnie po światowej premierze wprowadza na nasz rynek inteligentny wideorejestrator Xiaoyi Yi Dash Camera. Najważniejsze zalety? Ultrapanoramiczny obiektyw 165°, obraz jakości 1296p, asystent kierowcy ADAS oraz konkurencyjna cena 399 zł.

Więcej…

Tuning / Car audio / GPS / Gadżety

Automapa w 2013 - Nagroda Lokalizator Roku

Statuetka Lokalizatora Roku 2013 dla AutoMapy za 10 lat działalności rynkowej!

Podczas konferencji Navigation Trends, AutoMapa została nagrodzona statuetką “Lokalizatora 2013”. Nagroda przyznana została za 10 lat działalności rynkowej i aktywny wkład w rozwrój nawigacji w Polsce.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, przez 10 lat obecności AutoMapy na rynku Polska przeszłą niezwykle długą drogę od map analogowych do jednych z najlepszych w Europie map cyfrowych naszego kraju opracowanych przez Geosystems, które są obecnie stawiane za wzór jakości i dokładności. Przez dziesięć lat, AutoMapa stała się synonimem nawigacji. Jest najchętniej kupowanym, najczęściej nagradzanym programem do nawigacji i wciąż stanowi wzorzec dla wielu programów nawigacyjnych nieustannie wyznaczając kierunki rozwoju systemów nawigacji GPS.

Więcej…

Tuning / Car Audio / GPS

Kamery samochodowe - jak wybrać najlepszą?

  Wideorejestratory samochodowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców. To inwestycja, na którą decydują się os...

Aplikacje mobilne dla kierowców

Jesteś kierowcą, który chciałby cieszyć się komfortem podczas podróży oraz zredukować wydatki związane z jazdą samochodem? Pomogą ci w tym ap...

Yi Dash Camera - debiut kamery samochodowej - już w Polsce

Chiński koncern Xiaomi kontynuuje rozwój w Polsce. Dwa tygodnie po światowej premierze wprowadza na nasz rynek inteligentny wideorejestrator Xiaoyi Yi Da...