Transport, busy, autobusem, Ciężarówki, TIR

Transport

Promy do Szwecji (stenaline.pl)

Stena Line jako wiodący na rynku przewoźnik ma kompleksową ofertę promów do Szwecji. Sezon podróży właśnie przed nami. Warto zatem bliżej się jej przyjrzeć.

Gdzie dokładnie możemy jechać i za ile?

Szwecja jest jednym z głównych kierunków dla promów, dlatego wariantów portów i kierunków jest dużo. Możemy wybierać m.in. pomiędzy połączeniami jakie przygotowała dla nas ta firma.

Więcej…

Transport

W czasach, kiedy sektor małych i średnich przedsiębiorstw przechodzi kryzys, młodzi ludzie niechętnie biorą udział w inicjatywach otwierania swoich własnych przedsiębiorstw. Boją się przede wszystkim tego, że podatki i obligatoryjne opłaty okażą się zabójcze, nawet dla najmniejszego interesu. Dodatkowym problemem jest duże nasycenie rynku zarówno usługami, jak i produktami. Pomysł na biznes musi być nie tylko strzałem w dziesiątkę w kwestii orientacji na lokalnym rynku, ale również, a może przede wszystkim musi być oryginalnym i niebanalnym pomysłem.

Więcej…

Transport

Profesjonalne firmy transportowe, które oferują swoim klientom kompleksową obsługę, nie tylko stawiają na samochody ciężarowe przystosowane do wożenia kilkutonowych ładunków. Również standardem w branży staje się transport HDS, który daje jeszcze szersze możliwości użycia wtedy, gdy zwykły załadunek nie jest możliwy.

Transport HDS

HDS to skrót od hydraulicznego dźwigu samochodowego. To odmiana dźwigu, który jest montowany bezpośrednio na samochodach ciężarowych. Dzięki niemu można prowadzić samodzielnie, bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu, prace załadunkowe i rozładunkowe.

Więcej…

Transport

Gdy inżynier elektronik postanawia zakupić nowy odbiornik telewizyjny, to odpowiedni wybór nie stanowi większego problemu, bowiem inżynier z tej branży jak nikt inny zna wszystkie zalety i wady poszczególnych firm, modeli i technologii.

Firmy transportowe - ranking

Jednak gdy ten sam inżynier stanie przed koniecznością wyboru najlepszej karty kredytowej lub kancelarii radcowskiej mającej reprezentować go w ważnej sprawie, to znalezienie najlepszej oferty nie jest już tak proste.

Opisana sytuacja może dotyczyć każdego zawodu i każdego z nas, bowiem nie ma na świecie tak wielkiego erudyty, który w obliczu oferowanych nam codziennie tysięcy produktów byłby w stanie w sposób odpowiedzialny wskazać najlepsze z nich.

Więcej…

Transport

Szczególnie tragiczną sytuację możemy dostrzec na terenach wiejskich, gdzie nie dojeżdża żaden autobus, bo jest to nieopłacalne. W tych regionach nie ma również kolei, co zmusza mieszkańców wsi do korzystania z samochodów. A co jeśli ktoś tego samochodu nie ma? Po prostu, jest pozbawiony komunikacji. Organizowanie transportu dla terenów, z których dziennie wyruszają ponoć dwie lub trzy osoby jest dla służb do tego powołanych zupełnie bezsensowne i absurdalne.

Więcej…

Transport

Polski Bus - Informacje online

16 maja 2013 PolskiBus.com wprowadza mobilną wersję strony internetowej na telefony komórkowe· Jest to najnowszy projekt e-commerce wprowadzony przez PolskiBus.com · Mobilna strona internetowa oferuje wszystkie kluczowe funkcjonalności pełnego serwisu, dając możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzania najświeższych informacji o trasach i przystankach · Od teraz pasażerowie PolskiBus.com mogą dokonywać rezerwacji i zakupu biletów gdziekolwiek się znajdują.

Dostosowana do telefonów komórkowych mobilna wersja strony internetowej polskibus.com posiada wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pasażer, gdziekolwiek się znajduje, może zarezerwować bilet, wyszukać połączenia, uzyskać aktualne informacje o wybranych trasach oraz sprawdzić lokalizację przystanków. Użytkownicy będą mieli także możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi klientami PolskiBus.com dzięki bezpośredniemu dostępowi do profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook.

Więcej…

Transport

Szwecja czeka - tak jak prom do niej

Stena Line jako wiodący na rynku przewoźnik ma kompleksową ofertę promów do Szwecji. Sezon podróży właśnie przed nami. Warto zatem bliż...

Transportowo usługowy pomysł na biznes

W czasach, kiedy sektor małych i średnich przedsiębiorstw przechodzi kryzys, młodzi ludzie niechętnie biorą udział w inicjatywach otwierania swoich własnych pr...

HDS – gdy zwykła ciężarówka to za mało

Profesjonalne firmy transportowe, które oferują swoim klientom kompleksową obsługę, nie tylko stawiają na samochody ciężarowe przystosowane do wożenia kilkutonowych ładunków. ...