Transport

Polski Bus - Informacje online

16 maja 2013 PolskiBus.com wprowadza mobilną wersję strony internetowej na telefony komórkowe· Jest to najnowszy projekt e-commerce wprowadzony przez PolskiBus.com · Mobilna strona internetowa oferuje wszystkie kluczowe funkcjonalności pełnego serwisu, dając możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzania najświeższych informacji o trasach i przystankach · Od teraz pasażerowie PolskiBus.com mogą dokonywać rezerwacji i zakupu biletów gdziekolwiek się znajdują.

Dostosowana do telefonów komórkowych mobilna wersja strony internetowej polskibus.com posiada wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pasażer, gdziekolwiek się znajduje, może zarezerwować bilet, wyszukać połączenia, uzyskać aktualne informacje o wybranych trasach oraz sprawdzić lokalizację przystanków. Użytkownicy będą mieli także możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi klientami PolskiBus.com dzięki bezpośredniemu dostępowi do profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook.

Serwis mobilny PolskiBus.com jest bardzo łatwy w użyciu. Jego układ graficzny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystanie z mobilnej wersji strony PolskiBus.com nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy wpisać adres strony polskibus.com w telefonie komórkowym, a mobilna wersja strony internetowej uruchomi się automatycznie.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com komentuje: „Smartfony stanowią prawie połowę rynku telefonów komórkowych w Polsce. Nasze statystyki mówią, że obecnie 10% odwiedzających stronę polskibus.com korzysta z serwisu przy pomocy urządzeń mobilnych. Jest to pięciokrotny wzrost w stosunku do pierwszego miesiąca naszej działalności. Mobilna wersja strony PolskiBus.com była więc naturalnym krokiem w naszej strategii rozwoju.”

W marcu br. PolskiBus.com wprowadził bezpłatną usługę SMS, dzięki której pasażerowie otrzymują powiadomienia tekstowe o aktualnościach dotyczących wybranego przez nich kursu. Zarówno mobilna wersja strony internetowej, jak i powiadomienia SMS wpłyną na udoskonalenie procesu komunikacji z pasażerami i zapewnią jeszcze wyższą jakość i komfort podróżowania z PolskiBus.com.

Osoby korzystające z angielskiej wersji strony internetowej będą miały dostęp do pełnej wersji serwisu PolskiBus.com klikając link: Pełna Wersja/ Full Version – znajdujący się w dolnej części strony mobilnej (strona główna).

 

Transport

Szwecja czeka - tak jak prom do niej

Stena Line jako wiodący na rynku przewoźnik ma kompleksową ofertę promów do Szwecji. Sezon podróży właśnie przed nami. Warto zatem bliż...

Transportowo usługowy pomysł na biznes

W czasach, kiedy sektor małych i średnich przedsiębiorstw przechodzi kryzys, młodzi ludzie niechętnie biorą udział w inicjatywach otwierania swoich własnych pr...

HDS – gdy zwykła ciężarówka to za mało

Profesjonalne firmy transportowe, które oferują swoim klientom kompleksową obsługę, nie tylko stawiają na samochody ciężarowe przystosowane do wożenia kilkutonowych ładunków. ...