Porady

przyczepy kempingowe Buerstner

Przyczepy kempingowe uchodzą za optymalne rozwiązanie dla rodzin z młodszymi dziećmi. Powód? Duża ilość miejsca, gwarancja zachowania prywatności, spora przestrzeń do przechowywania, a przy tym dobry komfort jazdy samochodem osobowym (szczególnie ważne w przypadku dzieci podróżujących w fotelikach). Modele dla rodzin ma w swojej ofercie każdy producent, w tym niemiecka marka Buerstner. Jeśli powoli rozglądasz się za przyczepą kempingową dla Twojej rodziny, to skorzystaj z naszej wskazówki i zapoznaj się z aktualną gamą modelową Buerstner. Dlaczego warto? Oto kilka argumentów.

 

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Przyczepy kempingowe Buerstner należą do tych najchętniej wybieranych przez nabywców w Polsce, ale nie tylko - to popularny wybór także np. w Niemczech. Kuszą naprawdę atrakcyjną ceną, która – co ważne – nie jest okupiona niską jakością. Przyczepy niemieckiej marki oferują dobre wykonanie, solidne materiały we wnętrzu, przemyślane rozwiązania funkcjonalne, a przy tym bezawaryjność i wieloletnią trwałość. Jeśli więc szukasz niedrogiej przyczepy kempingowej dla rodziny na lata, to koniecznie zainteresuj się ofertą modeli Buerstner.

Sprawdzona, renomowana marka

Buerstner to niemiecka marka obecna na rynku karawaningowym od około pół wieku. Tak długi staż oznacza ogromne doświadczenie, znajomość preferencji użytkowników przyczep i kamperów, na które firma może precyzyjnie odpowiadać. Marka cieszy się dużym zaufaniem na rynkach zachodniej Europy, gdzie jest uważana za solidną, sprawdzoną, a przy tym całkiem przystępną cenowo.

Duży wybór modeli, w tym rodzinnych

Buerstner nieprzypadkowo jest jedną z najchętniej wybieranych marek karawaningowych przez rodziny z dziećmi. W jej gamie znajdziemy typowo rodzinne modele przyczep, jak na przykład Premio Life, Premio czy przede wszystkim Premio Plus i Averso Plus. Warto postawić na układ z łóżkiem piętrowym, co zagwarantuje odpowiedni komfort i prywatność wszystkim członkom rodziny.

Przyczepy o niewielkim DMC

To jedna z praktycznych zalet przyczep kempingowych Buerstner, zwłaszcza z punktu widzenia osób, które nie mogą sobie pozwolić na zmianę holownika. W ofercie niemieckiej marki znajdziemy przyczepy o bardzo niskim DMC, nawet 1100 kg, z których holowaniem poradzą sobie standardowe samochody osobowe, również te mniejsze. Jest to świetna wiadomość dla osób planujących dłuższe trasy (lepszy komfort jazdy, niższe zużycie paliwa).

Praktyczny układ wnętrza, komfortowe wyposażenie

Przyczepy kempingowe Buerstner wyróżniają się na tle rynkowej konkurencji, zwłaszcza w tej samej klasie cenowej, wyjątkowo funkcjonalnym układem wnętrza. Co ważne, w ofercie marki znajdziemy przyczepy, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania również większych rodzin – dostępne są przyczepy oferujące nawet do 7 miejsc do spania. Jeśli więc szukasz przyczepy kempingowej dla rodziny 2+3, 2+4 czy nawet 2+5, to odpowiedni model z pewnością znajdziesz w ofercie Buerstner.

Oczywiście przyczepy kempingowe Buerstner można również doposażyć w takie elementy, które znacząco poprawią komfort Twojej rodziny – mamy tutaj na myśli chociażby klimatyzację, wydajniejszy system ogrzewania, nagłośnienie, instalację TV/SAT czy bagażnik na rowery.

Gdzie kupisz przyczepę kempingową Buerstner?

Buerstner to popularna marka karawaningowa, której pojazdy są dostępne w salonach autoryzowanych dealerów. Naszą rekomendację ma salon HYMER Poznań w Sadach koło Poznania.

HYMER Poznań to nie tylko jeden z największych salonów karawaningowych w Polsce, ale także gwarancja fachowego, życzliwego doradztwa ze strony doświadczonych specjalistów. Na miejscu znajdziesz szeroki wybór zarówno fabrycznie nowych, jak i używanych przyczep kempingowych Buerstner, w tym modeli idealnych dla rodziny. Ponadto możesz skorzystać z szeregu usług serwisowych bez ryzyka utraty fabrycznej gwarancji.

Z pełną ofertą przyczep kempingowych Buerstner dostępnych w salonie HYMER Poznań zapoznasz się na stronie internetowej https://hymerpoznan.pl/buerstner/przyczepy-campingowe/.

Porady

Głowice samochodowe - 3 przyczyny, dla których dochodzi do awarii

Tłokowy silnik spalinowy to jednostka centralna każdego samochodu, odpowiedzialna za prawidłowe poruszanie si...

Dlaczego warto zlecić zewnętrznej firmie przeprowadzkę?

Przeprowadzka z jednego miejsca zamieszkania na drugie to z pewnością nie lada wyzwanie. Wiąże się to oczywiście nie tylko z ...

Zakup samochodu poleasingowego – poznaj 5 plusów takiego rozwiązania

Gdy kupujemy samochód zależy nam na tym, aby nabyć pojazd jak najlepszej jakości za jak najniższą cenę. Jednym z rozwiązań kt...

Podróże

Na wakacje wypożyczonym kamperem

Już niedługo wakacje i warto zastanowić się nad tym jak je ciekawie spędzić. Może w tym roku wybierzesz się np. do...

Podróż samochodem przez Toskanię

Chciałbyś odpocząć od miasta, tłoku? Potrzebujesz spokoju, piękna krajobrazów? Więc zapraszamy na podróż do do Toskanii! Zarezerwuj lot do Florencji i ...

Kiedy będziemy potrzebowali zielonej karty?

Podróżowanie samochodem dla wielu osób jest przyjemnością, inni nieco mniej lubią prowadzić auto. Jednak za każdym razem musimy posiadać odpowiednie ub...

Przejdź: Podróże